Witamy w systemie rezerwacji
Ośrodka Wczasowego Słoneczna Przystań

Prosimy mieć na uwadze, że w naszym ośrodku i domach wczasowych zwierzęta domowe przyjmujemy wyłącznie w ostatnim tygodniu sierpnia lub, przy pobytach 14 dniowych, w 2 ostatnich tygodniach sierpnia (DW Kujawiak) oraz we wrześniu (domki i segmenty).

UWAGA!

Wybierając daty pobytu prosimy mieć na uwadze, że w naszym ośrodku pobyty w lipcu i sierpniu odbywają się w formie turnusów 7 lub 14 dniowych zaczynających się i kończących w soboty. Najkorzystniejszą cenę otrzymają Państwo przy pobytach 7-dniowych i dłuższych. Przy rezerwacjach przed 15 czerwca i po 20 sierpnia możliwa jest rezerwacja dowolnej liczby dni, jednak nie mniejszej niż 4.

Camping! Terminy i parcele.

Rezerwacja pobytu na campingu nie wymaga przyjazdu i wyjazdu w sobotę. Możliwa jest rezerwacja dowolnej liczby dni, nie krótszej jednak niż 5. Można do nas przyjechać na krótszy okres, jednak dla takich pobytów nie prowadzimy rezerwacji.

UWAGA!
Informacje na temat przyjazdu i wyjazdu na camping, jeśli są inne niż te możliwe do wybrania w formularzu, należy podać w polu "dodatkowe informacje". Prosimy również podać numer parceli.

Jeżeli nie ma możliwości wybrania interesującej Państwa daty, prosimy wybrać najbardziej zbliżoną datę do planowanej, a dokładne terminy podać w polu DODATKOWE INFORMACJE znajdującym się na dole tego formularza.
Prosimy podać łączną liczbę wszystkich osób bez względu na wiek, również niemowlęta i dzieci poniżej 2 lat. Na kolejnych stronach będzie można wprowadzić ich wiek.
Jeżeli chcieliby Państwo przkazać nam jakieś informacje związane z Państwa pobytem (np. niestandardowe daty pobytu itp.) prosimy je zamieścić w polu poniżej.