Witamy w systemie rezerwacji
Ośrodka Wczasowego Słoneczna Przystań

Prosimy mieć na uwadze, że w naszym ośrodku i domach wczasowych zwierzęta domowe przyjmujemy wyłącznie w pierwszej połowie czerwca i we wrześniu.

UWAGA!

Wybierając daty pobytu prosimy mieć na uwadze, że w naszym ośrodku pobyty w lipcu i sierpniu odbywają się w formie turnusów 7 lub 14 dniowych zaczynających się i kończących w soboty. Najkorzystniejszą cenę otrzymają Państwo przy pobytach 7-dniowych i dłuższych. Przy rezerwacjach przed 15 czerwca i po 20 sierpnia możliwa jest rezerwacja dowolnej liczby dni, jednak nie mniejszej niż 2.

Jeżeli nie ma możliwości wybrania interesującej Państwa daty, prosimy wybrać najbardziej zbliżoną datę do planowanej, a dokładne terminy podać w polu DODATKOWE INFORMACJE znajdującym się na dole tego formularza.
Prosimy podać łączną liczbę wszystkich osób bez względu na wiek, również niemowlęta i dzieci poniżej 2 lat. Na kolejnych stronach będzie można wprowadzić ich wiek.
Jeżeli chcieliby Państwo przkazać nam jakieś informacje związane z Państwa pobytem (np. niestandardowe daty pobytu itp.) prosimy je zamieścić w polu poniżej.