grafika

Ile kosztuje pobyt w Słonecznej Przystani?

Ceny pobytu w naszym ośrodku zaczynają się od 40zł dziennie od osoby i różnią się w zależności od terminu, standardu, wielkości oraz lokalizacji (domek drewniany, pokój, apartament). Przed sezonem udzielamy dodatkowych rabatów!

W celu otrzymania szczegółowej kalkulacji prosimy o wypełnienie formularza poniżej. Ofertę otrzymają Państwo w ciągu maksymalnie 24h. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej odpowiedzi zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
+48 601 895 525 (Cezary Kaczmarek)

Uwaga! Ten formularz służy wyłącznie do kontaktu w sprawie kalkulacji pobytu!

Jeśli chcieliby Państwo zarezerwować domek / pokój, można to zrobić pod tym adresem naszego systemu rezerwacji.

Informacje o pobycie

Wybierając datę przyjazdu prosimy mieć na uwadze, że pobyty w sezonie (lipiec, sierpień) odbywają się w formie turnusów 7 lub 14-dniowych. Każdy turnus zaczyna się w sobotę o godz. 15:00, a kończy również w sobotę o 10:00. Przed i po sezonie można rezerwować dowolną liczbę dni, jednak najkorzystniejszą cenę otrzymaja Państwo przy pobycie 7 dniowym i dłuższym.

data przyjazdu *
liczba dni *
liczba osób *

Prosimy podać liczbę wszystkich osób łącznie z dziećmi poniżej 2 lat. W sezonie za dzieci do 2 lat nie pobiera się opłaty, jednak odpowiadając musimy mieć świadomość jak juży domek / pokój będzie potrzebny. Zapytanie dotyczy ceny jednego domku / pokoju, dlatego prosimy w pisać ile osób będzie przebywało w jednym domku / pokoju. Jeśli chcieliby Państwo zarezerwować większą ilość prosimy wpisać taką informację w polu "dodatkowe informacje" znajdującym się na końcu formularza. Największe domki znajdujące się w naszej ofercie mogą pomieścić 6 osób.

Dane kontaktowe

Standardowo otrzymają Państwo odpowiedź dorgą mailową. Zachęcamy jednak do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 601 895 525. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać informacje telefonicznie prosimy w polu "dodatkowe informacje" podać godziny, w których możemy się z Państwem skontaktować.

nazwisko
imię
E-Mail *

Państwa adres E-Mail będzie wykorzystany wyłącznie na potrzeby odpowiedzi na zapytanie. Formularz dociera do nas w formie wiadomości E-Mail. Państwa dane podawane w tym formularzu nie są zapisywane w jakiejkolwiek bazie danych, ani nie bedą przez nas wykorzystywane w jakikolwiek inny niż podany powyżej sposób.

Telefon

Jeżeli zdarzy się, że w adresie E-Mail wkradnie się błąd lub nasza odpowiedź będzie odrzucana z różnych powodów Przez Państwa serwer, skontaktujemy się przez SMS. Dane z tego formularza docierają do nas jako E-Mail i nie są zapisywane w żadnej bazie danych. Numer telefonu będzie potrzeby jednak, jeśli będą chcieli Państwo dokonać rezerwacji.

Dodatkowe informacje

Jeśli chcieliby Państwo przekazać nam dodatkowe informacje na temat przyjazdu prosimy zamieścić je w polu poniżej

* - pola wymagane